PZPN nie przestaje się kompromitować. Sędzia związany z aferą korupcyjną w oficjalnym klipie

Przy okazji transmisji z losowania Pucharu Polski wypuszczony został specjalny klip promujący te rozgrywki. Na pierwszym kadrze pojawił się Antoni Fijarczyk, sędzia aresztowany w trakcie afery korupcyjnej.

Cezary Kulesza
Obserwuj nas w
fot. Imago/PIOTR KUCZA/FOTOPYK/NEWSPIX.PL Na zdjęciu: Cezary Kulesza
  • Podczas losowania Pucharu Polski wypuszczono klip promujący rozgrywki
  • Na samym początku pojawił się wizerunek Antoniego Fijarczyka
  • Były sędzia był aresztowany w trakcie afery korupcyjnej

PZPN znów będzie musiał się tłumaczyć?

Polski Związek Piłki Nożnej nie ma łatwego okresu. Wciąż echem odbija się afera związana ze skazanym za korupcję Mirosławem Stasiakiem, który wspólnie z reprezentacją Polski pojechał na mecz eliminacyjny do Mołdawii. Prezes związku Cezary Kulesza zapowiedział, że dojdzie do poważnych zmian, a wszystko od teraz będzie dokładnie sprawdzane. Nie wiadomo, czy zdążył już wdrożyć swoje plany w życie, bowiem w piątek doszło do kolejnej kompromitacji.

Przy okazji losowania pary 1/32 finału Pucharu Polski puszczony został specjalny klip promujący rozgrywki. Na jednym z pierwszych kadrów ukazał się wizerunek Antoniego Fijarczyka, byłego sędziego, który został zatrzymany przez policję w związku z aferą korupcyjną. Był to efekt prowokacji związanej z próbą sprzedania meczu. Od tego czasu Fijarczyk nie prowadził już żadnego spotkania.

Zobacz również: Jaka przyszłość czeka Glika? “Ten kierunek jest dla niego pożądany”

Komentarze