Hiszpanie zmienili godzinę rozpoczęcia El Clasico

Hiszpańska federacja oficjalnie zdecydowała się zmienić godzinę rozegrania półfinałowych meczów Pucharu Króla. Oba pojedynki, w tym El Clasico z udziałem FC Barcelony i Realu Madryt rozpocznie się o 21:00.

Real Madryt - FC Barcelona
PressFocus Na zdjęciu: Real Madryt - FC Barcelona
  • Zmieniono godzinę kwietniowego El Clasico w Pucharze Króla
  • Mecz rozpocznie się o godzinie 21:00
  • Początkowo miał odbyć się o godzinie 22:00

Mecze półfinałowe Pucharu Króla rozpoczną się szybciej

Za nami pierwsze mecze półfinałowe Pucharu Króla, w których Osasuna pokonała Athletic Bilbao, a FC Barcelona wygrała z Realem Madryt na Santiago Bernabeu. Oba starcia zakończyły się skromnymi zwycięstwami 1:0.

Rewanże zostały zaplanowane na początek kwietnia. Najpierw 4 kwietnia Athletic podejmie Osasunę, a dzień później dojdzie do El Clasico na Camp Nou, w którym Katalończycy będą bronić jednobramkowej zaliczki z pierwszego starcia.

Początkowo oba mecze miały rozpocząć się o godzinie 22:00. Hiszpańska federacja zdecydowała się jednak przesunąć godzinę rozpoczęcia spotkań na 21:00.

Warto przypomnieć, że wcześniej będziemy świadkami El Clasico w ramach rozgrywek ligowych. W niedzielę 19 marca również o godzinie 21:00 FC Barcelona podejmie przed własną publicznością Real Madryt.

Jak dotąd Królewscy wygrali jedną bezpośrednią rywalizację w tym sezonie pokonując blaugranę w Madrycie w meczu ligowym. Kolejne dwa pojedynki rozegrane w ramach finału Superpucharu Hiszpanii, a także pierwszego meczu półfinałowego Pucharu Króla zakończyły się powodzeniem drużyny Xaviego Hernandeza.

Zobacz również: Real rozegra ważne mecze bez filarów defensywy?

Komentarze