Znaleziono wrak samolotu Emiliano Sali

Piłki w siatce
Obserwuj nas w
fot. Sport Pictures Na zdjęciu: Piłki w siatce

Wrak samolotu, którym Emiliano Sala leciał z Nantes do Cardiff, został znaleziony na dnie Kanału La Manche. David Mearns będący przedstawicielem rodziny Sali w tej sprawie potwierdził, że rodziny piłkarza oraz pilota Davida Ibbotsona zostały już poinformowane o tym fakcie.

Czytaj dalej…

Mearns koordynował poszukiwania, które były prowadzone po tym, jak udało się na nie zebrać ponad 300.000 funtów w ramach internetowej zbiórki. Zespoły z Brytyjskiej Komisji do Spraw Badania Wypadków Lotniczych (Air Accident Investigation Branch – AAIB) został już wysłane w miejsce, gdzie zlokalizowano wrak samolotu.

– Rodziny Emiliano Sali i Davida Ibbotsona zostały poinformowane przez policję. Dzisiaj nasze myśli są z rodzinami i przyjaciółmi Emiliano i Davida – powiedział Mearns.

Sala trafił niedawno z Nantes do Cardiff za rekordowe dla walijskiego klubu 15 mln funtów, ale nie zdążył w jego barwach zagrać ani jednego meczu. 21 stycznia wracał z Francji, gdzie poleciał pożegnać się z kolegami z zespołu Kanarków, gdy wieczorem samolot, który podróżował, zniknął z radarów.

Komentarze