Özil zaoferowany klubom z Serie A

Mesut Özil
Obserwuj nas w
fot. Grzegorz Wajda Na zdjęciu: Mesut Özil

Arsenal chce rozstać się z Mesutem Özilem. Środkowy pomocnik został zaoferowany dwóm włoskim klub: Interowi Mediolan i Juventusowi – donosi portal Transfermarkt.

Czytaj dalej…

Niemiec nie potrafi wywalczyć sobie stałego miejsca w składzie po zmianie menedżera w londyńskiej drużynie. Unai Emery stracił bowiem już wiarę w zawodnika i chciałby go sprzedać przy najbliższej nadarzającej się okazji. To pozwoliłoby Arsenalowi uzyskać środki na inne wzmocnienie drużyny.

Portal Transfermarkt donosi, że Mesut Özil został zaoferowany Nerazzurrim i Bianconerim. Oba kluby w przeszłości były nim zainteresowane i nie wyklucza się, że zawodnik wybierze dla siebie właśnie włoski kierunek. Zagadką pozostaje natomiast data samego transferu. Mówi się, że Arsenal byłby skłonny rozstać się z zawodnikiem już w styczniu.

Mesut Özil w obecnym sezonie wystąpił w zaledwie 16 meczach Arsenalu we wszystkich rozgrywkach. 30-latek strzelił w nich cztery gole i zanotował dwie asysty. Jego kontrakt z Arsenalem obowiązuje do końca czerwca 2021 roku.

Komentarze