Zapowiedź V rundy Pucharu Anglii

FA Cup
FA Cup FA Cup

Od piątku do poniedziałku potrwa rywalizacja w ramach V rundy Pucharu Anglii. Potencjalnie najłatwiejsze zadanie spośród drużyn z Premier League wydaje się mieć Manchester City, który zagra z czwartoligowym Newport County.

Czytaj dalej…

Co prawda The Exiles mają już na koncie dwie niespodzianki, bowiem wyeliminowali Leicester City (2:1) i Middlesbrough (1:1, 2:0), to jednak Obywatele grają ostatnio na tyle dobrze i maja na tyle szeroką kadrę, że nie sposób sobie wyobrazić inny wynik, niż ich zdecydowane zwycięstwo.

Rywala z trzeciej ligi będzie miało z kolei Crystal Palace. Orły zmierzą się z Doncaster Rovers, którzy mają na rozkładowe grające w The Championship Preston North End. Nie jest to więc przeciwnik do zlekceważenia i ekipa z Londynu może musieć się sporo napracować, by awansować do kolejnej fazy.

Z klubami z The Championship przyjdzie się mierzyć Watford, Brighton i Wolves. Szerszenie i Wilki zagrają na wyjeździe, odpowiednio z Queens Park Rangers Pawła Wszołka i Bristol City, i nie będzie im łatwo awans. Z kolei Mewy podejmą Derby County i po przebojach z West Bromwich Albion (0:0, 3:1) na pewno potraktują przeciwników poważnie.

W poniedziałek rozegrany zostanie hit tej rundy – pojedynek Chelsea z Manchester United – którego zapowiedź wkrótce zaprezentujemy w naszym serwisie.

Kursy na mecze Pucharu Anglii w STS.

Kursy na mecze Pucharu Anglii w LVBet.

Kursy na mecze Pucharu Anglii w Fortunie.

Kursy na mecze Pucharu Anglii w Totolotku.

Kursy na mecze Pucharu Anglii w Forbet.

Kursy na mecze Pucharu Anglii w Etoto.

Spotkania V rundy Pucharu Anglii:

PIĄTEK, 15 LUTEGO

20:45 Queens Park Rangers – Watford

SOBOTA, 16 LUTEGO

13:30 Brighton & Hove Albion – Derby County
16:00 AFC Wimbledon – Millwall
18:30 Newport County – Manchester City

NIEDZIELA, 17 LUTEGO

14:00 Bristol City – Wolverhampton Wanderers
17:00 Doncaster Rovers – Crystal Palace
17:00 Swansea City – Brentford

PONIEDZIAŁEK, 18 LUTEGO

20:30 Chelsea – Manchester United

Komentarze