Wymarzony powrót Cristiano Ronaldo. Portugalczyk już trafił!

Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo Pressfocus

Cristiano Ronaldo wyszedł w podstawowym składzie na mecz Manchester United-Newcastle United. Portugalczyk na gola czekał nieco ponad 45 minut.

  • Cristiano Ronaldo zagrał dla Manchesteru United po 12 latach przerwy
  • Portugalczyk wpisał się już także na listę strzelców
  • 36-latek dla Czerwonych Diabłów trafił już 119 razy

Ronaldo wrócił do Premier League z przytupem

Starcie Manchester United – Newcastle United jest najbardziej wyczekiwanym meczem w 4. kolejce Premier League. Powód jest prosty – powrót Cristiano Ronaldo. Portugalczyk w minionym oknie transferowym opuścił Serie A i zamienił Juventus na Czerwone Diabły.

Wokół Ronaldo od momentu jego powrotu na Old Trafford stale jest głośno. Nie tylko fani Manchesteru United z niecierpliwością wyczekiwali na jego ponowny debiut w koszulce Czerwonych Diabłów. Ten nastąpił już w dzisiejszym starciu z Newcastle.

Wypełnione po brzegi Old Trafford głośnymi brawami i przyśpiewkami przywitało Ronaldo. Portugalczyk chciał odwdzięczyć się im jak najszybszym golem. Był aktywny w szesnastce rywala. Oddał aż pięć strzałów. Jeden z nich zamienił na gola.

W drugiej minucie doliczonego czasu gry, Ronaldo znalazł się w polu karnym Newcastle o odpowiedniej porze. Portugalczyk umieścił piłkę odbitą od rywala tuż przy lewym słupku po przytomnym strzale. 36-latek dla Manchesteru United strzelił już 119 goli. W samej Premier League ma ich 85

Czytaj także: Premier League: Wszystkie oczy zwrócone na Old Trafford

Komentarze