Stroje Manchesteru United
Stroje Manchesteru United fot. Nike

Trener kadry Meksyku widzi Jimeneza w Man Utd

Selekcjoner reprezentacji Meksyku Gerardo Martino widziałby jednego ze swoich podopiecznych w Manchesterze United. Mowa o napastniku Wolverhamptonu Wanderers Raulu Jimenezie, który od kilku tygodni jest łączony ze zmianą klubu.

Czytaj dalej…

Wśród klubów zainteresowanych pozyskaniem meksykańskiego napastnika, który w obecnym sezonie zdobył 15 bramek dla Wolverhamptonu, wymienia się Juventus i Manchester United. Zdaniem szkoleniowca meksykańskiej kadry, lepszym rozwiązaniem dla Jimeneza byłoby dołączenie do Czerwonych Diabłów.

– Patrząc na to z zewnątrz, nic widzę dzisiaj takiego numeru 9 jak Raul w Manchesterze United. Jest tam wielu napastników jak Rashford, Martial i chłopak, który teraz gra jako prawoskrzydłowy. Chodzi o Greenwooda, ale odkąd odszedł Romelu Lukaku, nie ma tam takiego numeru 9 jak Raul – powiedział Martino.

– W Juventusie czekałaby go trudniejsza rywalizacja, ponieważ Ronaldo dzieli się tam miejscem na boisku z każdym, kto gra u jego boku, z Paulo Dybalą czy Gonzalo Higuainem. Tam byłoby mu trudniej – dodał selekcjoner reprezentacji Meksyku.

Komentarze