Jan Vertonghen
Jan Vertonghen fot. Fatih Aktas / Anadolu Agency/ Hepta / Sport P

Vertonghen zasugerował zmianę klubu

Jan Vertonghen przedłużył niedawno swoją umowę z Tottenhamu Hotspur, która pozwoli Belgowi dokończyć sezon w szeregach teamu ze stolicy Anglii. Zawodnik jednak w jednym ze swoich ostatnich wywiadów dał do zrozumienia, że tego lata zmieni klub.

Czytaj dalej…

Belgijski piłkarz w ostatnim czasie najczęściej był łączony z przeprowadzką do AS Romy. Klub z Wiecznego Miasta widzi w zawodniku ewentualnego następcę Chrisa Smallinga, gdyby ten ostatecznie nie został pozyskany na stałe z Manchester United przez przedstawiciela Serie A.

– Nie mogę wiele powiedzieć, ale wszystko się zmieni – powiedział Vertonghen cytowany przez Football Italia.

– Większość klubów czeka na zakończenie sezonu, gdyż nikt nie jest pewny tego, że otrzyma pieniądze z tytułu praw telewizyjnych – kontynuował piłkarz.

Z Wysp Brytyjskich na Półwysep Apeniński?

– W każdym razie transfer z udziałem Timo Wernera do Chelsea FC pokazuje, że na rynku transferowym wciąż jest wystarczająco dużo pieniędzy na różne wzmocnienia – przekonywał zawodnik.

– Jestem pewny, że w momencie, gdy mecze będą rozgrywane, to wszystko będzie dobrze – zaznaczył Vertonghen.

Dodajmy, że nie tylko Roma myślała ostatnio o pozyskaniu 33-latka. Vertonghen znajduje się również na celowniku Interu Mediolan, SSC Napoli, czy ACF Fiorentiny.

Komentarze