Sancho może naciskać na transfer do United

Jadon Sancho
Jadon Sancho fot. Razvan Pasarica / SPORT PICTURES

Zdaniem Sky Sports nic w sprawie przyszłości Jadona Sancho nie jest jeszcze przesądzone. Możliwe, że w przypadku wystosowania oferty przez Manchester United sam gracz będzie naciskał działaczy Borussii Dortmund, by ci zezwolili na jego transfer.

Czytaj dalej…

Niemcy wydają się być pewni swego. Dyrektor sportowy Borussii Dortmund zasugerował w poniedziałek, że Jadon Sancho tego lata nie zmieni klubu, co jest następstwem tego, że ekipa z Bundesligi wyznaczyła na 10 sierpnia termin ewentualnego zamknięcia transakcji.

United negocjują z zawodnikiem

Czerwone Diabły nie zamierzają jednak tak łatwo odpuścić tego tematu. Jak donosi Sky Sports trwają rozmowy dotyczące warunków kontraktu między działaczami Manchesteru United a reprezentantami samego zawodnika. Dzieje się tak pomimo jasnych deklaracji ze strony Hansa-Joachima Watzke i Michaela Zorca.

– Trzymamy się zasad. Jeśli zaznaczyliśmy, że Sancho definitywnie zostaje w Dortmundzie, to tak też się stanie. Nie ma tu miejsca na inną interpretację – zaznaczył Zorc.

Sancho trenuje i gra z Borussią

Piłkarz ten wyceniany jest na około 108 milionów funtów. Ostatnio zagrał on 45 minut w sparingowym meczu Borussii Dortmund przeciwko austriackiej drużynie SCR Altach w Szwajcarii. Niemcy w dalszym ciągu utrzymują tym samym, że sprawa przyszłości ich zawodnika jest przesądzona.

Komentarze