Piłkarz Tottenhamu dostanie kontrakt życia

Heung-min Son
Heung-min Son fot. Grzegorz Wajda

Tottenham Hotspur nie zamierza żałować pieniędzy na Son Heunga-Mina. Football Insider donosi, że zawodnik ten otrzyma zawrotną podwyżkę i po podpisaniu pięcioletniej umowy ma zarabiać aż 200 tysięcy funtów na tydzień.

Czytaj dalej…

Dodatkowo gracz ten miałby otrzymać bonusy w przypadku spełnienia konkretnych wymogów dotyczących jego występów w barwach Kogutów. Son Heung-Min stałby się tym samym jednym z najlepiej zarabiających piłkarzy Tottenhamu i całej angielskiej Premier League.

Obecny kontrakt Sona jest ważny do lata 2023 roku. Gracz ten zarabia 100 tysięcy na tydzień, więc ma szansę na stuprocentową podwyżkę. Tak dobra oferta ze strony Tottenhamu to efekt świetnych występów na przestrzeni ostatniego i nowego sezonu.

Tottenham nie chce powtórki z Eriksenem

Działacze Kogutów nie chcą poza tym, by powtórzyła się sytuacja z Christianem Eriksenem. Zawodnik ten przed rokiem odrzucił ofertę przedłużenia kontraktu, a następnie odszedł z klubu za niższą kwotę niż oczekiwano.

W ośmiu meczach tego sezonu Son zdobył już dziewięć goli. Zaliczył hat-tricka w ostatnim spotkaniu z LASK w Europa League.

Koreańczyk trafił do londyńskiego klubu w 2015 roku z niemieckiego Bayeru Leverkusen. Wcześniej grał w Hamburgerze SV.

Komentarze