Kibice Manchesteru United
Kibice Manchesteru United fot. SPORT PICTURES

Manchester United zarzuci sieci na Undera?

Według informacji Corriere dello Sport na celowniku Manchesteru United znajduje się Cengiz Under. 22-latek aktualnie jest zawodnikiem AS Romy, z którą ma kontrakt ważny do 2023 roku.

Czytaj dalej…

Wciąż nie milkną spekulacje związane z ewentualnymi wzmocnieniami Czerwonych Diabłów w trakcie najbliższej sesji transferowej. Głównymi celami Ole Gunnara Solskjaera w opinii mediów mieli być Jadon Sanchi z Borussii Dortmund i Federico Chiesa z ACF Fiorenytiony. Wygląda jednak na to, że Man Utd będzie musiał się zadowolić tańszymi piłkarzami.

W związku z powyższym najnowsze informacje wskazują, że klub z Wysp Brytyjskich może latem spróbować pozyskać Turka Undera. W trakcie sezonu 2019/2020 zawodnik wystąpił łącznie w 20 meczach, notując w nich trzy trafienia. Warto podkreślić, że 20-krotny reprezentant Turcji uchodzi za zawodnika niezwykle wszechstronnego.

Rynkowa wartość piłkarza szacowana jest na 25 milionów euro. Niemniej decydenci Giallorossich oczekują za Ündera sumy o pięć milionów euro wyższej, sugeruje dziennik z siedzibą w Rzymie.

Komentarze