Stroje Manchesteru United
Stroje Manchesteru United fot. Nike

Manchester United sprowadzi Salisu?

Manchester United jest kolejnym klubem zainteresowanym pozyskaniem obrońcy Realu Valladolid Mohammeda Salisu. Czerwone Diabły miały już nawet złożyć w jego sprawie zapytanie.

Czytaj dalej…

21-letni obrońca jest jednym z odkryć obecnego sezonu La Liga i zwrócił na siebie uwagę przedstawicieli wielu klubów. Jak informuje The Sun, jednym z nich jest Manchester United, którego przedstawiciele chcieliby przed nowym sezonem wzmocnić defensywę drużyny i zwiększyć rywalizację o miejsce w składzie.

The Sun, powołując się na doniesienia dziennikarzy ESPN, informuje, że Manchester United nawiązał już nawet kontakt z przedstawicielami hiszpańskiego klubu.

Atrakcyjna cena Salisu

Pochodzący z Ghany obrońca Realu Valladolid może być bardzo atrakcyjną opcją dla wielu klubów, bowiem w jego kontrakcie, obowiązującym do czerwca 2022 roku, znajduje się klauzula z kwotą odstępnego w wysokości 12 milionów euro.

O sprowadzeniu Salisu, który w tym sezonie rozegrał 27 spotkań na boiskach La Liga, zdobywając w nich jednego gola, poważnie myśli również Atletico Madryt. Hiszpańskie media informowały już nawet, że klub z Wanda Metropolitano złożył Realowi Valladolid ofertę w tej sprawie.

Komentarze