Man Utd wciąż z nadzieją na pozyskanie gwiazdy BVB

Jadon Sancho
Jadon Sancho fot. Razvan Pasarica / SPORT PICTURES

Manchester United w trakcie letniej sesji transferowej był niejednokrotnie łączony przez media z transferem z udziałem Jadona Sancho. Anglik ostatecznie barw klubowych nie zmienił, ale niewykluczone, że transakcja dojdzie do skutku w trakcie styczniowego okienka transferowego, czytamy na łamach Daily Star.

Czytaj dalej…

Manchester United ostatecznie swoją ofensywę wzmocnił ostatnio, pozyskując takich piłkarzy jak Donny van de Beek, czy Edinson Cavani. Holender wzmocnił drugą linię Czerwonych Diabłów, z kolei reprezentant Urugwaju został kolejnym napastnikiem w szeregach teamu z Old Trafford. Niewykluczone, że ten drugi zadebiutuje w szeregach Man Utd w starciu przeciwko Paris Saint-Germain w Lidze Mistrzów.

Tymczasem wciąż nie milkną spekulacje związane z pozyskaniem przez Manchester United Jadona Sancho. Ostatnio władze angielskiego klubu nie potrafili nawiązać nici porozumienia ze sternikami Borussii Dortmund. Kością niezgody była wycena Anglika, wynosząca 108 milionów funtów. Man Utd nie chciał takiej sumy wykładać na transakcję z piłkarzem.

Najnowsze doniesienia angielskich dziennikarzy wskazują jednak, że angielski klub wciąż jest zainteresowany pozyskaniem Anglika, chcąc spróbować go pozyskać w styczniu. Anonimowy rozmówca będący blisko Man Utd przekonywał w rozmowie z Daily Star, że na rynku transferowym niczego nie można być pewnym. – W tej branży nigdy nie można powiedzieć, że dany zawodnik nie jest na sprzedaż – mówił.

Odnotujmy, że piłkarze Czerwonych Diabłów w miniona sobotę pokonali 4:1 Newcastle United. Dzięki tej wiktorii ekipa z Old Trafford wskoczyła na 14. miejsce w tabeli, legitymując się dorobkiem sześciu punktów na koncie.

Komentarze