Piłka Premier League
Piłka Premier League fot. Nike

Jimenez: Nie odmówiłbym Realowi lub Barcelonie

Napastnik Wolverhamptonu Wanderers Raul Jimenez nie odmówiłby Barcelonie lub Realowi Madryt, gdyby otrzymał ofertę jednego z tych klubów. Tym samym reprezentant Meksyku nie wykluczył swojego odejścia z angielskiego zespołu.

Czytaj dalej…

Jimenez świetnie spisuje się w obecnym w sezonie. W 44 dotychczas rozegranych meczach we wszystkich rozgrywkach zdobył 22 bramki.

– Dowiedziałem się o spekulacjach łączących mnie z innymi klubami poprzez media społecznościowe. Wstawiano mnie już do Realu Madryt, Chelsea, Manchesteru United, czy Arsenalu. Codziennie pojawia się nowa drużyna, która chce mnie pozyskać – powiedział Jimenez w wywiadzie dla ESPN.

– Muszę pozostać spokojny. Jeśli o mnie rozmawiają, to dlatego, że dobrze wykonuję swoją pracę. Chciałbym ją kontynuować w Anglii, ponieważ jestem tutaj szczęśliwy, dobrze się zaadaptowałem i taki pomysł mi się podoba – kontynuował.

– Jeśli jednak powiesz mi, że jutro przyjdzie oferta z Realu Madryt lub Barcelony, to oczywiste jest, że nie przepuszczasz takiej okazji. Ale jeśli tutaj zostanę, będę walczył o zakwalifikowanie się do Ligi Mistrzów, o inne ważne rzeczy. Walka o tytuł wydaje się trudna, ale jesteśmy w 1/8 finału Ligi Europy. Uważam, że podjąłem słuszną decyzję, aby tutaj przyjechać i nie żałuję tego. Pozostawienie otwartych drzwi na wszystko jest jednak ważne – powiedział Jimenez.

Komentarze