Kibice Liverpoolu
Kibice Liverpoolu fot. Sport Pictures

Grabara rozstanie się z Liverpoolem, kolejnym przystankiem Grecja

Kamil Grabara według informacji dziennikarza sportowego Mateusza Borka wkrótce zasili szeregi PAOK-u Saloniki. 21-latek w ostatnim sezonie bronił barw Huddersfield Town, gdzie był wypożyczony z Liverpoolu.

Czytaj dalej…

Kamil Grabara rozstanie się najpewniej z aktualnymi mistrzami Premier League. W ekipie The Reds zawodnik nie zaliczył żadnego spotkania w pierwszym zespole.

W ostatniej kampanii młody bramkarz występował na zapleczu angielskiej ekstraklasy, gdzie rozegrał 28 spotkań w szeregach The Terriers, w których pięć razy zachował czyste konto. Grabara wcześniej był wypożyczony do duńskiego Aarhus GF, gdzie rozegrał z kolei 16 meczów, w których skapitulował 18 razy.

Przypomnijmy, że polski golkiper trafił do teamu z siedzibą na Anfield Road w 2016 roku z akademii piłkarskiej Ruchu Chorzów. Klub z Górnego Śląska zarobił 330 tysięcy euro na transakcji z udziałem Grabary według informacji Transfermarkt.de.

Wierząc najnowszym doniesieniom w sprawie przyszłości młodzieżowego reprezentanta Polski, to wiele wskazuje na to, że Grabara trafi do ligi greckiej, gdzie dołączy do klubu, którego barw broni już Karol Świderski.

– Saloniki już drżą. Nikos Vertis właśnie rozważa zmianę miejsca swoich koncertów. Buzuki już się stroi. Słyszę, że do PAOK-u wjeżdża polski torman Kamil Grabara – zakomunikował na popularnym serwisie społecznościowym Borek.

Komentarze