Piłka Premier League
Piłka Premier League fot. Nike

Eze wzmocni Crystal Palace

Crystal Palace jest o krok od finalizacji transferu reprezentanta angielskiej młodzieżówki, Eberechiego Eze. 22-letni zawodnik ma dołączyć do Orłów na zasadzie definitywnego transferu z Queens Park Rangers.

Czytaj dalej…

Jak informuje Sky Sports, oba kluby doszły już w tej sprawie do porozumienia. Kwota transferu ma wynieść 16 milionów funtów i może w przyszłości wzrosnąć o dodatkowe cztery miliony funtów bonusów. To jednak nie wszystko. Queens Park Rangers ma zagwarantować sobie także 20 procent kwoty przyszłego transferu utalentowanego Anglika.

Testy medyczne i podpisanie kontraktu

Eze musi dojść jeszcze do porozumienia z Crystal Palace w sprawie warunków indywidualnego kontraktu, ale nie powinno to stanowić żadnego problemu. Przed złożeniem podpisu pod umową, piłkarz przejdzie również rutynowe w takich sytuacjach badania medyczne.

Szansa na debiut w Premier League

22-letni zawodnik, który najczęściej gra na pozycji ofensywnego pomocnika, do tej pory nie miał okazji do występów na boiskach Premier League. Może się natomiast pochwalić ponad setką meczów w Championship.

Szczególnie udany dla Eze był ostatni sezon, w którym wystąpił we wszystkich 46 ligowych meczach, zdobywając w nich 14 bramek i dokładając do tego osiem asyst.

Komentarze