Chelsea wymieni bramkarza?

Frank Lampard
Frank Lampard fot. SPORT PICTURES

To będzie gorące lato w biurach londyńskiej Chelsea, która chce mocno przebudować skład przed nowym sezonem. Niewykluczone, że dojdzie również do zmiany w bramce drużyny prowadzonej przez Franka Lamparda.

Czytaj dalej…

Na Stamford Bridge mają bowiem wątpliwości co do Kepy Arrizabalagi i nie wykluczają sprowadzenia nowego bramkarza. Jak informuje Daily Mail, poważnym kandydatem jest Andre Onana z Ajaksu Amsterdam, który już wcześniej zadeklarował gotowość do opuszczenia holenderskiego klubu podczas letniego okna transferu.

Onana chętny na przenosiny do Chelsea

Brytyjski dziennik informuje również, że 24-letni reprezentant Kamerunu miałby być zainteresowany przenosinami na Stamford Bridge, gdzie mógłby trafić razem ze swoim klubowym kolegą Hakimem Ziyechem. Chelsea reprezentanta Maroka zakontraktowała już w styczniu.

Onana nie może narzekać na brak zainteresowania. Wśród klubów z którymi był łączony można wymienić Barcelonę. Tam, z uwagi na obecność Marca-Andre ter Stegena, nie mógłby jednak liczyć na regularne występy. Co innego w Chelsea, która prawdopodobnie zagwarantowałaby mu miejsce w wyjściowej jedenastce drużyny prowadzonej przez Franka Lamparda.

Komentarze