Bayern nie pozyska Hudsona-Odoiego, Lampard stawia weto

Callum Hudson-Odoi
Callum Hudson-Odoi fot. PressFocus

Callum Hudson-Odoi ostatecznie nie zasili szeregów Bayernu Monachium, informuje Fabrizio Romano ze Sky. Wpływ na taki rozwój wydarzeń ma fakt, że na młodego zawodnika wciąż liczy w Chelsea FC Frank Lampard.

Czytaj dalej…

Callum Hudson-Odoi miał wzmocnić ofensywę ekipy z Bawarii, która potrzebuje posiłków. Tym bardziej że ostatnio kontuzji doznał Leroy Sane, który będzie wyłączony z gry na kilka tygodni.

Bayern miał plan, aby wypożyczyć Anglika ze zobowiązaniem do transferu definitywnego. Niemniej weto nad tego typu transakcją postawił menedżer The Blues, który chce mieć piłkarza wciąż w swoich szeregach.

W związku z powyższym Bayern kolejny raz dostał “kosza” od Chelsea w sprawie pozyskania Hudsona-Odoiego. Przypomnijmy, że przedstawiciele Bundesligi próbowali pozyskać piłkarza już w styczniu minionego roku, a także kilka miesięcy później w trackie letniego mercato.

19-latek zagrał w sobotnich derbach Londynu, w których Chelsea pokonała na swoim stadionie Crystal Palace 4:0. Hudson-Odoi grał w tym spotkaniu do 83 minuty. Zawodnik został zmieniony przez Christiana Pulisicia.

Komentarze