Emirates Stadium
Emirates Stadium fot. Wojciech Witkowski

Transfer Lacazette’a? Piłkarz dementuje plotki

Alexandre’a Lacazette’a łączono w ostatnim czasie z opuszczeniem Arsenalu. Pisano o nim między innymi w kontekście transferu do Juventusu. Francuz odniósł się do tych spekulacji i zadeklarował, że zostaje w Premier League.

Czytaj dalej…

Zawodnik co prawda ma kontrakt ważny z Arsenalem do 2022 roku, ale nie przeszkadzało to mediom w spekulowaniu na temat jego przyszłości. Daily Express podawało nawet, że Francuza w swoim składzie widzieliby działacze Juventusu i Atletico Madryt. Sam gracz miał wyrażać z kolei niezadowolenie ze swojej współpracy z Kanonierami i przebąkiwać o transferze.

Gazety kłamią

Zawodnik twierdzi, że informacje te były nieprawdziwe. Teraz, dzień po udanej inauguracji Arsenalu w Premier League przeciwko Fulham, Lacazette zabrał głos w swojej sprawie. Okazuje się, że zmiana barw klubowych w ogóle nie wchodzi w jego przypadku w grę.

– Naprawdę dobrze mi w Arsenalu. W gazetach można wyczytać czasem coś innego, ale to nieprawda. Nie zamierzam odejść. Pragnę nadal grać w Arsenalu, wygrywać i zdobywać trofea. Wygraliśmy w zeszłym miesiącu puchar i naprawdę mi tu dobrze – zaznaczył Lacazette.

Francuz występuje w barwach Arsenalu od 2017 roku, gdy trafił tam z Olympique Lyon za 53 miliony euro.

Komentarze