Jose Mournho
Jose Mournho fot. Grzegorz Wajda

Tottenham – Arsenal: transmisja, gdzie oglądać online?

Dzisiaj o godzinie 17:30 rozegrany zostanie mecz Premier League: Tottenham – Arsenal. Zobacz, gdzie można oglądać mecz na żywo – w telewizji i online.

Czytaj dalej…

Tottenham – Arsenal. Derby Londynu

Tottenham Hotspur i Arsenal FC to zespoły, które w ligowej tabeli po 10 kolejkach dzieli różnica ośmiu punktów. The Spurs są wiceliderem rozgrywek. Z kolei na 13. pozycji zadomowili się ich najbliżsi rywale.

Derby Londynu to zwykle starcia, w których nie brakuje emocji. Po raz ostatni bezbramkowy remis z udziałem obu teamów miał miejsce dawno temu, bo w 2009 roku. W międzyczasie rozgrywane były takie derbowe potyczki, jak ta z kwietnia 2011 roku, gdy rywalizacja zakończyła się rezultatem 3:3. Dwa lata temu natomiast The Gunners w roli gospodarza zwyciężyli 4:2.

Po raz ostatni Tottenham miał okazję skonfrontować swoje siły z Arsenalem w lipcu tego roku, gdy wygrał 2:1. Ogólnie w sześciu ostatnich spotkaniach między oboma zespołami miał miejsce jeden remis, raz górą byli Kanonierzy, a w pozostałych trzech potyczkach szalę zwycięstwa na swoją stronę przechylili gospodarze dzisiejszej rywalizacji.

Tottenham – Arsenal: transmisja na żywo w TV

Mamy dobre wiadomości dla kibiców londyńskich zespołów. Z meczu Tottenham – Arsenal transmisja na żywo będzie dostępna w polskiej telewizji. Spotkanie, które rozpocznie się o godzinie 17:30, będzie można obejrzeć na antenie Canal+ Sport. Starcie skomentują Przemysław Pełka i Przemysław Rudzki.

Tottenham – Arsenal, transmisja online

Transmisja ze spotkania, które rozegrane zostanie na Tottenham Hotspur Stadium, będzie również dostępna w internecie. Tottenham – Arsenal online na żywo obejrzysz za pośrednictwem platform My Canal i Player.pl w wersji na komputery, jak i za pośrednictwem aplikacji mobilnej dostępnej na telefony i inne mobilne urządzenia z systemem Android lub iOS.

Komentarze