The Sun: Man Utd podjął decyzję ws. Solskjaera

Ole Gunnar Solskjaer
Ole Gunnar Solskjaer fot. SPORT PICTURES

Według doniesień The Sun sternicy Manchesteru United wydają się coraz bardziej przekonani do tego, aby mianować Ole Gunnara Solskjaera na stałe jako menedżera Czerwonych Diabłów. Pierwotnie faworytem do objęcia tej posady był Mauricio Pochettino, ale ostatnio dużo się w tej kwestii zmieniło.

Czytaj dalej…

Man Utd pod batutą norweskiego trenera, znającego bardzo dobrze specyfikę pracy w klubie z siedzibą na Old Trafford, wygrał 10 z 11 spotkań. Taki stan rzeczy sprawił, że piłkarze aktualnych wicemistrzów Anglii w 1,5 miesiąca wrócili na czwarte miejsce w ligowej tabeli po ostatniej wygranej nad Fulham FC.

Angielscy dziennikarze przekonują już, że decyzja na temat przyszłości Solskjaera w klubie została już podjęta. Niemniej nie może być ona oficjalnie ogłoszona przed zakończeniem sezonu. W każdym razie władze klubu w osobach Joela i Avrama Glazer mają być zdecydowane, aby zatrzymać Norwega w klubie na dłużej.

Warto zaznaczyć, że jeden z właścicieli Man Utd był obecny na sobotnim meczu z udziałem Czerwonych Diabłów w Londynie. Po zakończeniu spotkania spotkał się z opiekunem Man Utd w szatni, z kolei w trakcie samego meczu miał rozmawiać na temat przyszłości Solskjaera z jego agentem w osobie Jima Solbakkena.


Komentarze