Ten Hag po sparingu z Liverpoolem. “Musimy stworzyć zespół”

Erik ten Hag
fot. PressFocus Na zdjęciu: Erik ten Hag

Man Utd udanie zaczął przygotowania do nowego sezonu pod wodzą Erika ten Haga. Zawodnicy Czerwonych Diabłów we wtorkowym sparingu rozbili Liverpool (4:0). Po meczu menedżer ekipy z Old Trafford nie ukrywał radości z powodu efektownej wygranej.

  • Man Utd od zwycięstwa zaczął tourne po Tajlandii
  • Ekipa z Old Trafford przekonująco pokonała Liverpool (4:0)
  • Na temat starcia Czerwonych Diabłów z The Reds głos zabrał Erik ten Hag

Man Utd na zwycięskim szlaku

Man Utd mierzył się z aktualnym wicemistrzem Premier League w trakcie tournee po Tajlandii. Starcie Czerwonych Diabłów z Liverpoolem odbyło się w stolicy kraju Bangkoku. Podopieczni Erika ten Haga już do przerwy prowadzili 3:0. Tymczasem po zmianie stron dołożyli jedno trafienie.

– Oczywiście jesteśmy dzisiaj szczęśliwi. Myślę, że to był zespół z wielkim duchem. Chociaż wiemy, że to dopiero początek przygotowań. Naciskaliśmy, ale też popełnialiśmy błędy. Mieliśmy też kilka okazji, których nie wykorzystaliśmy – mówił menedżer Man Utd cytowany przez ESPN.

Zobacz także:

– Nasza drużyna grała dzielnie. Musimy w każdym razie bardzo ciężko pracować, aby naprawić błędy, ale oczywiście jesteśmy zadowoleni z pierwszej gry. Wiem, że mamy dobrych zawodników. Teraz musimy stworzyć zespół – uzupełnił ten Hag.

Ekipa z Old Trafford kolejne spotkanie kontrolne rozegra już w piątek, mierząc się z Melbourne City. Później rywalami Man Utd będą: Crystal Palace, Aston Villa, czy Atletico Madryt.

Czytaj więcej: Były gwiazdor Manchesteru United trafił do Australii

Komentarze