Stroje Manchesteru United
Stroje Manchesteru United fot. Nike

Telles alternatywą dla Reguilona?

Według angielskich mediów, Manchester United jest blisko sprowadzenia do siebie drugiego zawodnika w tym okienku transferowym. Mowa tu o lewym obrońcy – Alexu Tellesie.

Czytaj dalej…

Angielskie media podają, że Manchester United jest blisko przeprowadzenia drugiego ruchu transferowego tego lata. Pierwszym zawodnikiem, który dołączył do Czerwonych Diabłów jest Van de Beek. Ole Gunnar Solskjaer według angielskich mediów chciałby widzieć Alexa Tellesa, a sam zawodnik miałby być bliski dołączenia do klubu prowadzonego przez Norwega.

Poszukiwania lewego obrońcy

Manchester United ma poważny kłopot jeśli chodzi o lewą obronę. Włodarze za wszelką cenę chcieliby zakontraktować zawodnika, który poradziłby sobie na tej pozycji. Dotychczasowy lewy obrońca Luke Shaw jest kontuzjowany, dlatego na tej pozycji do końca sezonu grał niedoświadczony Brandon Williams, który według władz Manchesteru United nie jest jeszcze gotowy, aby regularnie występować w pierwszym zespole. Dlatego poszukiwania lewego obrońcy mają być na ten moment priorytetem dla Czerwonych Diabłów, jeśli chcieliby oni walczyć o najwyższe cele.

Wiele mówiło się ostatnio o transferze Reguilona do Red Devils, podobno United kontaktowało się już z obrońcą Realu Madryt oraz z włodarzami Królewskich. Piłkarz Los Blancos, który niedawno powrócił z wypożyczenia z Sevilli, w której to zagrał bardzo dobry sezon, miałby przejść do drużyny Solskjaera za 25 milionów euro.

Według portugalskiego dziennika A Bola i angielskiego Express, Porto obniżyło cenę za swojego obrońcę i dlatego stał się on tańszą alternatywą dla Reguilona. Początkowo Alex Telles 27,7 milinów funtów, ale teraz mistrz Portugalii, obniżył cenę za swojego zawodnika do 18,5 miliona funtów. Przedstawiciele tego piłkarza mieli już być w Anglii i prowadzić rozmowy z United. The Sun podaje, że to Czerwone Diabły są blisko pozyskania Tellesa, ale również inne zespoły interesują się obrońcą. Są to między innymi Chelsea, Wolves oraz Paris Saint-Germain.

Komentarze