Juergen Klopp zachwycony rozwojem młodych zawodników

Stefan Bajcetic w ostatnich tygodniach wyrósł na jednego z największych bohaterów Liverpoolu. 18-latkiem zachwycony jest Juergen Klopp, który chwalił go za postępy, jakie poczynił.

Stefan Bajcetic
Pressfocus Na zdjęciu: Stefan Bajcetic
  • W obecnym sezonie w Liverpoolu przebiło się wielu młodych zawodników
  • Uwagę mediów przykuwa zwłaszcza Stefan Bajcetic
  • Juergen Klopp jest pod wrażeniem gry młodego pomocnika

Młodzi pomocnicy Liverpoolu robią wrażenie

Wobec licznych braków w środku pola, a także obniżki formy weteranów, do składu Liverpoolu wskoczył zaledwie 18-letni Stefan Bajcetic. Hiszpan o serbskich korzeniach w pełni wykorzystał szansę od Juergena Kloppa i pokazał, że dysponuje ogromnym potencjałem.

Pomocnik wychodził w podstawowym składzie The Reds w ośmiu z ostatnich dziesięciu spotkań. Zachwycony rozwojem Hiszpana jest Juergen Klopp, który w ostatniej rozmowie z mediami podkreślił, jakim potencjałem dysponuje. Opiekun The Reds komplementował też Harveya Elliotta. 

– Stefan Bajcetic to topowy zawodnik, niezwykle inteligentny. Ma świetny przegląd pola, a jego technika jest znakomita – stwierdził trener Liverpoolu. 

– Harvey Elliott również jest świetnym piłkarzem i jest tutaj szczęśliwy. Wciąż powinien poprawić się nieco w sferze defensywnej, ale jego umiejętności ofensywne są niezwykle interesujące – dodał.

Liverpool wciąż walczy o miejsce zapewniające kwalifikację do kolejnej edycji Ligi Mistrzów. The Reds tracą trzy punkty do czwartego Tottenhamu, ale mają do rozegrania zaległy mecz.

Czytaj również: Juergen Klopp odniósł się do przyszłości Roberto Firmino

Komentarze