Solskjaer: Pogba jest w doskonałej formie

Ole Gunnar Solskjaer
Ole Gunnar Solskjaer fot. SPORT PICTURES

W ostatnim spotkaniu ligowym Manchester United pokonał Fulham trzema bramkami. Duży udział w tym zwycięstwie miał Paul Pogba, którego formą zachwycony jest Ole Gunnar Solskjaer.

Czytaj dalej…

– Jestem bardzo zadowolony z naszego ostatniego zwycięstwa – zaczął trener Czerwonych Diabłów.

– Duża w tym zasługa Pogby. Nie chce go porównywać z innymi zawodnikami, ale warto podkreślić, że Paul jest ostatnio w dobrej formie w odpowiednim momencie sezonu – dodał.

– Zawsze, gdy Paul znajduje się w okolicy pola karnego to jest duża szansa na to, że strzeli gola lub zaliczy asystę. Jego statystyki mówią zresztą same za siebie – kontynuował.

Ole Gunnar Solskjaer w pomeczowej konferencji został zapytany także o Freda, który nie miał ostatnio zbyt wielu okazji do zaprezentowania się na angielskich boiskach.

– Fred niedługo dostanie więcej szans. Wiem, że ten zawodnik może dużo wnieść do zespołu i z pewnością zobaczycie go jeszcze niejeden raz na boisku. Nie martwcie się o to – zakończył.

Przypomnijmy, że Manchester United ma na swoim koncie 51 punktów, a dzięki ostatniej wygranej Czerwone Diabły przeskoczyły w tabeli londyńską Chelsea.

Komentarze