Mohamed Salah
Mohamed Salah fot. Alexei Danichev / Sputnik/ Hepta / Sport Pict

20 sierpnia ujawniony zostanie terminarz Premier League

W czwartek punktualnie o godzinie 9:00 przedstawiciele Premier League mają opublikować terminarz angielskiej ekstraklasy. Już jednak wiadomo, że wraz z pozostałymi drużynami Premier League rozgrywek nie wznowią Manchester City i Manchester United, które mają otrzymać więcej czasu na odpoczynek po zmaganiach w europejskich pucharach.

Czytaj dalej…

Już jutro kibice Premier League będą mogli planować sezon 2020/2021, gdyż zostanie im przedstawiony terminarz rozgrywek. Przypomnijmy, że po najkrótszej przerwie w historii przedstawiciele angielskiej ekstraklasy wrócą do gry 12 września. Sezon 2019/2020 został z kolei zakończony 26 lipca.

Najkrótsza przerwa w historii!

Obrońcą mistrzowskiego tytułu będzie Liverpool FC, który wygrał rozgrywki Premier League po raz pierwszy w historii, z kolei po mistrzostwo Anglii sięgnął po raz pierwszy od 30 lat.

Początek zmagań bez ekip z Manchesteru

W związku z tym, że dopiero kilka dni temu zmagania w europejskich pucharach zakończyli piłkarze Man City i Man Utd, to te zespoły mecze pierwszej kolejki angielskiej ekstraklasy rozegrają w późniejszym terminie, otrzymując nieco więcej czasu na przygotowanie do sezonu.

Kampania 2020/2021 w Premier League zapowiada się niezwykle ekscytująco, a jest to następstwem tego, że do najwyższej klasy rozgrywkowej wracają: Leeds United, West Bromiwch Albion i Fulham FC.

Komentarze