Rudiger: Chelsea powinna się wstydzić

Antonio Rüdiger
Obserwuj nas w
fot. ASInfo Na zdjęciu: Antonio Rüdiger

Ostatnia wysoka porażka Chelsea z Bournemouth odbiła się szerokim echem w angielskim świecie piłkarskim. Kilka gorzkich i mocnych słów o tamtym meczu powiedział ostatnio Antonio Rüdiger.

Czytaj dalej…

Niemiecki obrońca, który od 2017 roku reprezentuje barwy Chelsea, bardzo mocno przeżył porażkę swojego klubu w ostatniej kolejce ligowej. Antonio Rüdiger skrytykował całą drużynę The Blues twierdząc, że piłkarze powinni się wstydzić za swój występ i nic ich nie usprawiedliwia.

– Uważam, że każdy powinien głęboko przemyśleć to co wydarzało się w ostatnim meczu. Nie chodzi tu o samą porażkę, ale o sposób w jaki graliśmy. To nie powinno mieć miejsca – rozpoczął Rudiger.

– Jeśli popatrzymy na ten mecz to łatwość z jaką Bournemouth nas ograło jest nie do pomyślenia. Powinniśmy się tego wstydzić. Każdy piłkarz z osobna – kontynuował.

– W naszej grze brakuje przede wszystkim ciągłości. Raz gramy świetnie, aby za kilka dni doznać upokarzającej porażki. Za dużo wzlotów i upadków jak na tak wielki zespół jakim jesteśmy – dodał.

– Obiecuję wam jednak, że w tym miesiącu pokażemy naszą prawdziwą twarz. Przygotujcie się na to – zakończył  optymistycznie Antonio Rudiger.

Przypomnijmy, że Chelsea zajmuje aktualnie piąte miejsce w ligowej tabeli, a do lidera z Liverpoolu traci już 14 punktów.

Komentarze