Rodgers może zastąpić Claude’a Puela

Piłka Premier League
Obserwuj nas w
fot. Nike Na zdjęciu: Piłka Premier League

W Leicester City może wkrótce dojść do zmiany menedżera. Działacze Lisów rozważają rozstanie z Claude’m Puelem i zatrudnienie Brendana Rodgersa, który obecnie prowadzi Celtic FC – donosi The Sun.

Czytaj dalej…

Temat zmiany menedżera powraca na King Power Stadium co kilka tygodni. Kiedy jednak posada Puela jest zagrożona, to wtedy prowadzona przez niego drużyna potrafi niespodziewanie ograć rywali z czołowych pozycji w Premier League. Po triumfach z Chelsea FC i Manchesterem City, w ostatnich trzech kolejkach Lisy przegrały z Cardiff City oraz Southampton FC. Dodatkowo zespół odpadł w trzeciej rundzie Pucharu Anglii z występującym w League Two (czwarty poziom rozgrywek) Newport County.

The Sun informuje, że w Leicester City już mają kandydata na zastąpienie Francuza. Tym jest Brendan Rodgers, który wcześniej prowadził Liverpool FC, a obecnie jest menedżerem Celtiku. Według brytyjskiego dziennika, Szkot jest otwarty na opuszczenie klubu z Glasgow i powrót do Premier League.

Leicester City zajmuje ósme miejsce w ligowej tabeli. W najbliższej kolejce zmierzy się na wyjeździe z Wolverhampton Wanderers. Brytyjski dziennik informuje, że w przypadku ewentualnej porażki działacze najpewniej rozstaną się z Puelem.

Komentarze