Robertson: pokazaliśmy świetną skuteczność

Andrew Robertson
Pressfocus Na zdjęciu: Andrew Robertson

Andrew Robertson w rozmowie z oficjalną stroną internetową klubu pochwalił swoich kolegów z drużyny za świetną skuteczność w środowym meczu derbowym z Evertonem.

  • Robertson nie ukrywał zadowolenia z wygranej Liverpoolu nad Evertonem
  • Obrońca The Reds pochwalił swoich kolegów z formacji ofensywnej
  • Piłkarz jest świadomy, że przed Liverpoolem jeszcze długa droga do mistrzostwa

Robertson zadowolony ze skuteczności The Reds w meczu derbowym

Przypomnijmy, że Liverpool bez większych problemów pokonał ekipę The Toffees 4:1 po dwóch golach Mohameda Salaha i trafieniach Hendersona i Diogo Joty.

Nie chcieliśmy się w tym meczu wdawać w nic innego oprócz samego piłkarskiego meczu. Wiedzieliśmy, że dobrą grą będziemy mogli uciszyć kibiców na trybunach i to nam się udało. Bardzo dobrze rozpoczęliśmy spotkanie, ale nie ustrzegliśmy się błędów. Cieszymy się jednak ze zwycięstwa i tylko to się dla nas liczy – mówił Robertson.

Chciałbym zapewnić naszych fanów, że będziemy strzelać w każdym meczu po 3-4 gole. Wiem jednak, że jest to niemożliwe. Skuteczność jest jednak naszym atutem i mam nadzieję, że pozostanie tak do końca rozgrywek. Za nami 14 meczów w Premier League i wiemy, że przed nami długa droga, aby walczyć o mistrzostwo. Cały czas jesteśmy jednak głodni bramek i zwycięstw. Nie chcemy się zatrzymywać ani na chwilę – podkreślił Robertson w rozmowie z oficjalną stroną internetową klubu.

Czytaj także: Liverpool pobił legendarny rekord Preston, który trwał od sezonu 1888/1889

Komentarze