Rio Ferdinand: Ronaldo na pewno zostanie w United

Cristiano Ronaldo
PressFocus Na zdjęciu: Cristiano Ronaldo

Legenda Manchesteru United, Rio Ferdinand uważa, że Cristiano Ronaldo “na sto procent” pozostanie na Old Trafford na przyszły sezon, gdy zespół będzie prowadził Erik ten Hag.

  • Przyszłość Cristiano Ronaldo nadal pozostaje niepewna
  • W ostatnim czasie wydaje się jednak, że Portugalczyk zostanie na Old Trafford
  • Przekonany jest o tym były gwiazdor United, Rio Ferdinand

Przyszłość Ronaldo wkrótce wyjaśni się

Przyszłość portugalskiego gwiazdora jest jedną z największych niepewności przed przybyciem do klubu nowego menedżera. Pomimo strzelenia 18 goli i trzech asyst w Premier League w tym sezonie, brak awansu do Ligi Mistrzów w przyszłym sezonie sprawił, że pojawiło się wiele plotek na temat jego odejścia.

Jednak ostatnie zdjęcia z udziałem Cristiano Ronaldo, który zaprezentował nowe koszulki Manchesteru United pozwalają wierzyć, że Portugalczyk zostanie na Old Trafford.. Ferdinand uważa, że mimo nie najlepszego wyniku sportowego United, Ronaldo w przyszłym sezonie nadal będzie bronił barw Czerwonych Diabłów.

– Myślę, że na sto procent Cristiano zostanie w Manchesterze na przyszły sezon. Mówiłem już o tym nie raz. On chce pozostawić tutaj ślad po sobie, aby mówiło się o nim na długo po zakończeniu kariery. W pewnym sensie mówimy o tworzeniu kultury i ogromnym wpływie na młodych graczach – powiedział Ferdinand.

Przyszłość Portugalczyka nadal pozostaje niejasna. Jednak w ostatnim czasie coraz częściej mówi się, że Ronaldo jednak zostanie na Old Trafford. Po wielu zawirowaniach, które miały miejsce w ostatnich tygodnia wydaje się, że kibice Manchesteru United mogą liczyć na pozytywne zakończenie tego tematu.

Zobacz również: Juventus walczy o Pogbę. Kontrakt na stole

Komentarze