Juventus walczy o Pogbę. Kontrakt na stole

Paul Pogba
PressFocus Na zdjęciu: Paul Pogba

Juventus włączył się do walki o Paula Pogbę. Według Romeo Agrestiego Stara Dama przygotowała już trzyletni kontrakt dla francuskiego pomocnika i czeka na odpowiedź gracza.

  • Juventus chce powalczyć o ściągnięcie do Turynu Paula Pogby
  • Stara Dama oferuje Francuzowi trzyletni kontrakt i zarobki na 7,5 mln euro
  • Pomocnik chciałby zarabiać ponad 10 mln euro, ale nie wyklucza możliwości powrotu do Turynu

Paul Pogba wróci do Turynu?

Paul Pogba latem opuści Manchester United. Jeszcze do niedawna mówiło się, że Francuz nie zdecydował o swojej przyszłości. Brano pod uwagę możliwość przedłużenia kontraktu z Czerwonymi Diabłami czy transfery do Realu Madryt, a nawet Manchesteru City. Jednak w ostatnim czasie media jasno sugerują, że w grę wchodzą tylko dwa rozwiązania. Przenosiny do Paris Saint-Germain lub Juventusu.

Stara Dama długo przyglądała się sytuacji Pogby. Sam zawodnik jest ponoć otwarty na powrót do Turynu, jednak dopiero teraz nadeszła ze stolicy Piemontu konkretna oferta.

Jak informuje Romeo Agresti, Juventus zaoferował Pogbie trzyletni kontrakt. Francuz w Turynie miałby zarabiać 7,5 miliona euro plus bonusy. Choć bianconeri oficjalnie nie potwierdzają tych doniesień to zdaniem włoskiego dziennikarza taka właśnie oferta pojawiła się na stole.

Zarobki, mimo, że wysokie to jednak nie do końca satysfakcjonujące samego gracza. Nieoficjalnie mówi się, że Pogba chciałby zarabiać około 11 milionów euro. Różnica jest więc spora, ale to nie znaczy, że transfer jest niemożliwy.

Pogba bardzo poważnie rozważa ofertę Juventusu również dlatego, że to w Turynie przeżył najlepsze lata swojej kariery. Nie zapominając też o wspaniałych relacjach z Maxem Allegrim, który byłby szczęśliwy mogąc go ponownie trenować.

Zobacz również: Media: Di Maria trafi do Juventusu

Komentarze