Dobre wieści w sprawie zdrowia gwiazdy Man United. “Spora nadzieja”

Marcus Rashford z powodu urazu nie wziął udziału w marcowym zgrupowaniu reprezentacji Anglii. Napastnik w poniedziałek nie był w stanie przepracować całej sesji treningowej, ale Erik ten Hag uważa, że jest spora nadzieja, iż jego gwiazda będzie gotowa na nadchodzący mecz Manchesteru United z Newcastle United.

Marcus Rashford
PressFocus Na zdjęciu: Marcus Rashford
  • Marcus Rashford opuścił marcowe mecze eliminacji do Euro 2024 z powodu nieokreślonego urazu ze spotkania z Fulham
  • Anglik, korzystając z krótkiego urlopu, wybrał się do Nowego Jorku
  • Jeszcze w poniedziałek nie był w stanie trenować na pełnych obrotach. W piątek Erik ten Hag przyznał jednak, że istnieje spora nadzieja, iż napastnik zdąży na nadchodzące starcie z Newcastle United

Rashford powinien zdążyć na ważny mecz z Newcastle United

Marcus Rashford prezentuje w tym roku fantastyczną formę. Nie mógł jej jednak zaprezentować w barwach reprezentacji Anglii. Doznał nieokreślonego urazu podczas ostatniego meczu Manchester United przed przerwą na spotkania kadr narodowych z Fulham. W wyniku tego urazu Gareth Southgate skreślił 25-latka z listy powołanych. Sam zainteresowany wykorzystał ten niespodziewany urlop na krótki wypad do Nowego Jorku.

Jeszcze w poniedziałek napastnik nie był w stanie odbyć pełnej sesji treningowej z zespołem Czerwonych Diabłów. Jego występ w nadchodzącym, istotnym starciu z Newcastle United, stał pod znakiem zapytania. Erik ten Hag podzielił się jednak dobrymi wieściami.

Mamy sporą nadzieję. Musi jeszcze przejść trochę leczenia i indywidualnego treningu, ale w piątek pracował już z grupą. Pozostał nam jeszcze jeden dzień, więc mamy nadzieję, że będzie dla nas dostępny. Myślę, że tak będzie ­­– powiedział holenderski szkoleniowiec.

Rashford rozegrał w tym sezonie już 44 mecze na wszystkich frontach. Zanotował w nich 27 bramek i dziewięć asyst.

Zobacz też: Fatalne wieści dla Napoli. Kontuzja wykluczyła gwiazdę z udziału w hicie.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze