Marcus Rashford
Marcus Rashford fot. Vladimir Pesnya / Sputnik/ Hepta / Sport Pict

Rashford na celowniku Barcelony?

Marcus Rashford przeniesie się do Barcelony? To dość egzotyczny scenariusz, ale tak właśnie twierdzą dziennikarze powiązani z hiszpańskim portalem Sport, którzy donoszą, że Anglik jest numerem jeden tego klubu jeśli chodzi o letnie transfery.

Czytaj dalej…

Rashford ma kontrakt z Czerwonymi Diabłami ważny tylko do 2020 roku. Póki co rozmowy o jego przedłużeniu utknęły w martwym punkcie, co może oznaczać, że jeśli Manchester chce na nim zarobić to będzie zmuszony sprzedać go już podczas najbliższego okna transferowego.

Hiszpańscy dziennikarze twierdzą, że 21-latek ma być postrzegany przez Barceloną jako idealny kandydat do wzmocnienia ataku. W Katalonii uważają, że piłkarz może się jeszcze bardzo rozwinąć, doceniając zarazem, że ma już ponad 170 występów w koszulce Czerwonych Diabłów oraz 31 w reprezentacji Anglii.

Sport dodaje także, że w transferze mogą pomóc bardzo dobre kontakty pomiędzy Josepem Marią Bartomeu a Edem Woodwartem, dyrektorem generalnym Manchesteru United. Szacuje się jednak, że Barcelona musiałaby wydać na Anglika minimum 100 milionów euro.

Komentarze