Kevin De Bruyne
Kevin De Bruyne fot. Stefan Constantin / SPORT PICTURES

Liverpool zarzuci sieci na dwóch piłkarzy Man City?

Ciekawe informacje zagościły na łamach strony internetowej Don Balon, która sugeruje, że Liverpool FC myśli poważnie o pozyskaniu dwóch zawodników Manchesteru City w trakcie letniej sesji transferowej. Na celowniku The Reds znaleźli się Kevin De Bruyne i Aymeric Laporte.

Czytaj dalej…

Przypomnijmy, że klub z siedzibą na Etihad Stadium został ostatnio ukarany przez Europejską Unię Piłkarską dwuletnim zawieszeniem na występy w europejskich pucharach. Niewykluczone zatem, że taki stan rzeczy wpłynie na to, że kilku piłkarzy The Citizens będzie chciało zmienić barwy klubowe.

Ostatnio co prawda Raheem Sterling i Josep Guardiola zapowiedzieli, że nie mają w planach rozstania z Man City. Nie zmienia to jednak faktu, że są w szeregach aktualnych mistrzów Anglii zawodnicy o odmiennych podejściu do sprawy.

Nie można też zapominać, że Man City zamierza się odwołać od decyzji UEFA. Tym samym mało prawdopodobne wydaje się, że angielski klub doprowadzi do masowej wyprzedaży zawodników, a już na pewno nie do rywali z Premier League.

Komentarze