Pogba wróci do Juventusu? ”Paul wciąż kocha Turyn”

Paul Pogba
Paul Pogba Pressfocus

Paul Pogba być latem 2022 roku będzie zawodnikiem bez kontraktu. Niewykluczone, że wówczas ponownie zasili Juventus, o czym poinformował jego agent Mino Raiola.

  • Paul Pogba ma kontrakt z Manchesterem United obowiązujący do 30 czerwca 2022 roku
  • Francuz być może zmieni wówczas barwy klubowe
  • Potencjalnym kierunkiem dla zawodnika jest Juventus, o czym poinformował jego agent Mino Raiola

Pogba nie narzeka na brak zainteresowania

Początek sezonu w wykonaniu Manchesteru United na krajowym podwórku jest świetny. Czerwone Diabły są liderem Premier League z dziesięcioma punktami na koncie po czterech kolejkach. Ponadto strzeliły już 11 goli. Przy siedmiu z nich udział miał Paul Pogba.

Francuski pomocnik imponuje kapitalną i regularną formą. Niektórzy mają teorię, że dyspozycja ta nie jest przypadkiem. 28-latek ma bowiem kontrakt z Manchesterem United ważny tylko do 30 czerwca 2022 roku. Nie wiadomo, czy Pogba pozostanie na Old Trafford. O przyszłości tego gracza wypowiedział się jego agent.

Kontrakt Paula wygaśnie w przyszłym roku. Porozmawiamy z włodarzami Manchesteru United i zobaczymy, co się stanie. Możliwe, że Paul wróci do Juventusu. Ten klub jest w jego sercu. Paul wciąż kocha Turyn. Ale wszystko zależy od planów Juve – wyjaśnił Mino Raiola.

Pogba w minionym oknie transferowym łączony był silnie z Paris Saint-Germain. Paryżanie wydali jednak mnóstwo pieniędzy i 28-latek pozostał w Manchesterze. Usługami Francuza latem rzekomo ma być także Real Madryt. Niewykluczone jednak, że Pogba wróci do Juventusu, tak jak zasugerował jego agent.

Czytaj także: Premier League: Niedzielna koronacja na króla Londynu

Komentarze