Pogba postawił warunek władzom Man Utd

Paul Pogba i Cristiano Ronaldo
fot. PressFocus Na zdjęciu: Paul Pogba i Cristiano Ronaldo

Paul Pogba według najnowszych doniesień mediów jest otwarty na przedłużenie umowy z Man Utd. Francuz stawia jednak warunek, chcąc być najlepiej zarabiającym piłkarzem w ekipie z Old Trafford.

Czytaj dalej…

  • Paul Pogba wciąż nie doszedł do porozumienia z władzami Man Utd w sprawie nowego kontraktu
  • Aktualna umowa reprezentanta Francji z klubem z Old Trafford obowiązuje do końca obecnego sezonu
  • Francuz jest gotowy na złożenie podpisu pod nowym porozumieniem, ale chce być najlepiej opłacanym zawodnikiem w klubie według L’Equipe

Pogba chce zarabiać więcej od Ronaldo

Paul Pogba ma kontrakt ważny z Manchesterem United do końca czerwca przyszłego roku. Tym samym zawodnik w przypadku niesfinalizowania sprawy związanej z nową umową do końca tego roku, w styczniu będzie mógł prowadzić rozmowy z potencjalnymi przyszłymi pracodawcami.

Sternicy Czerwonych Diabłów wciąż nie zdołali osiągnąć porozumienie z mistrzem świata z 2018 roku. Man Utd nie chce jednak dopuścić do sytuacji, gdy jeden z kluczowych piłkarzy drużyny odszedł z klubu na zasadzie wolnego transferu.

L’Equipe informuje natomiast, że Pogba uzależnia swoją przyszłość w angielskiej ekipie od swoich zarobków. Reprezentant Francji chce być najlepiej zarabiającym zawodnikiem w klubie, wyprzedzając pod tym względem Cristiano Ronaldo. Pięciokrotny zdobywca Złotej Piłki może liczyć na zarobki w wysokości 480 tysięcy funtów tygodniowo.

Pogba może natomiast liczyć na wynagrodzenie w wysokości 290 tysięcy funtów tygodniowo. Piłkarz do końca tego roku nie może jednak Czerwonym Diabłom, co jest następstwem kontuzji, której piłkarz doznał w trakcie zgrupowania drużyny narodowej. Taki stan rzeczy sprawia, że Pogba będzie poza grą mniej więcej przez 10 tygodni.

Czytaj więcej: Manchester United ma kłopot. Możliwa długa absencja Pogby

Watford
Manchester United
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 20. listopada 2021 15:58.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze