Pogba: Cieszę się z większej wolności

Paul Pogba
fot. Grzegorz Wajda Na zdjęciu: Paul Pogba

Pomocnik Manchesteru United, Paul Pogba, powiedział w ostatnim wywiadzie, że cieszy się ze swojej nowej roli na boisku. Francuski piłkarz twierdzi bowiem, że w zespole Ole Gunnara Solskjaera  ma znacznie więcej wolności na murawie niż u poprzedniego menedżera.

Czytaj dalej…

Forma Paula Pogby znacznie się poprawiła od czasu, kiedy to Solskjaer został nowym opiekunem Czerwonych Diabłów. Sam zawodnik uważa, że stało się tak dlatego, że dostał na murawie znacznie więcej swobody.

– Gram teraz trochę bliżej bramki przeciwnika, a dzięki temu czuję, że mam za swoimi plecami więcej bezpieczeństwa – powiedział Francuz.

– Daje mi to wolność poruszani się, strzelania, wyprzedzania innych zawodników. To dla mnie bardzo ważne – dodał.

– Teraz znów czerpię przyjemność z grania. Robię to co kocham, a na dodatek wygrywamy, więc to oczywiste, że teraz częściej widać uśmiech na mojej twarzy – zakończył Paul Pogba.

Na końcu francuski pomocnik powiedział także, że cieszy się z tego, że to właśnie Ole Gunnar Solskjaer objął stery w Manchestrze.

– Znamy się jeszcze z drużyny rezerw. Miło było go znowu zobaczyć. On wykonuje świetną robotę. Był tu zawodnikiem i zna mentalność tego klubu – skomentował Pogba.

Dodajmy, że Paul Pogba wystąpił w tym sezonie w 25 spotkaniach, w których zdobył dziewięć bramek i zanotował osiem asyst.

Komentarze