Pochettino: Pokazaliśmy charakter

Mauricio Pochettino
Obserwuj nas w
fot. Grzegorz Wajda Na zdjęciu: Mauricio Pochettino

Tottenham Hotspur wygrał u siebie z Watford FC 2:1 w środowym meczu Premier League. Mauricio Pochettino, menedżer Kogutów, był bardzo zadowolony z mentalności zaprezentowanej przez swój zespół.

Czytaj dalej…

– Ciągła walka, ciągłe naciskanie rywali i ciągła wiara. Taka mentalność jest bardzo ważna. W tym meczu wielką rolę odegrała silna mentalność i drużyna ją zaprezentowała – powiedział Pochettino, cytowany przez klubową oficjalną stronę internetową.

– W pierwszej połowie nie graliśmy dobrze. Kontrolowaliśmy mecz, ale nie stwarzaliśmy zbyt wielu sytuacji. W drugiej połowie pokazaliśmy charakter – dodał argentyński szkoleniowiec.

– To jest ogromnie ważne zwycięstwo ze względu na to, w jaki sposób je odnieśliśmy, czyli ciągle wierząc w triumf. Uważam, że w pełni na nie zasłużyliśmy. Wykonaliśmy mnóstwo fantastycznej pracy – stwierdził.

Drużyna z północnej części stolicy Anglii zajmuje trzecie miejsce w tabeli ze stratą siedmiu punktów do liderującego Liverpool FC. W następnej kolejce zagra u siebie z Newcastle United.

Komentarze