Piłkarze Man Utd zainterweniowali ws. Sancho. Dostał jasną radę

Jadon Sancho wciąż pozostaje w konflikcie z Erikiem ten Hagiem, szkoleniowcem Manchesteru United. Jak informuje ESPN, w sprawie postanowili zainterweniować koledzy z drużyny piłkarza, którzy polecili mu przeproszenie trenera.

Jadon Sancho
Obserwuj nas w
IMAGO / Liam McBurney Na zdjęciu: Jadon Sancho
  • Jadon Sancho wciąż pozostaje w konflikcie z Erikiem ten Hagiem
  • Piłkarz został odsunięty od składu, po tym jak publicznie skrytykował Holendra
  • Koledzy z drużyny spotkali się ze skonfliktowanym zawodnikiem

Jadon Sancho musi przeprosić Erika ten Haga. Jasny sygnał kolegów z drużyny

Jadon Sancho pozostaje w konflikcie z Erikiem ten Hagiem. Wszystko zaczęło się od spotkania Manchesteru United z Arsenalem, na które piłkarz nie został powołany. Holenderski szkoleniowiec w rozmowie z dziennikarzami zdradził, że nie chodzi tylko o dyspozycję sportową zawodnika, ale też inne zachowania. Na zarzuty Sancho odpowiedział oświadczeniem w mediach społecznościowych, co rozwścieczyło ten Haga.

– Do każdego treningu podchodziłem bardzo poważnie. Wierzę, że istnieją inne powody tej decyzji. Od dłuższego czasu jestem kozłem ofiarnym, co nie jest sprawiedliwe – napisał Sancho.

Pomimo upływu czasu piłkarz nie ma zamiaru przepraszać. Według informacji ESPN Marcus Rashford, Luke Shaw i Harry Maguire spotkali się z Jadonem Sancho i próbowali go namówić na przeprosiny. Jednak na ten moment trudno upatrywać przełomu w sprawie.

POLECAMY TAKŻE

Komentarze