Guardiola wściekły na swojego piłkarza. “Mam nadzieje, że czegoś go to nauczy”

"Jestem na niego zły, wręcz wściekły. Nie lubię grać w dziesięciu z powodu naszych błędów. Mówiłem, żeby opanować emocje. Niestety Rodri tego nie zrobił. Mam nadzieję, że czegoś go to nauczy" - powiedział na konferencji po meczu Pep Guardiola.

Pep Guardiola
Obserwuj nas w
IMAGO / Sportimage Na zdjęciu: Pep Guardiola
  • Pep Guardiola był wściekły na Rodriego po meczu z Nottingham
  • Wszystko przez czerwoną kartkę piłkarza
  • “Mam nadzieje, że czegoś go to nauczy” – powiedział po meczu szkoleniowiec

Czerwona kartka jak płachta na byka

Manchester City w ostatniej kolejce Premier League dość pewnie pokonał zespół Nottingham Forrest. Ekipa “Obywateli” zagrała całkiem przyzwoite spotkanie, które okrasił dwoma trafieniami. Niemniej niezadowolony z postawy jednego ze swoich piłkarzy był Pep Guardiola. Chodzi o Rodriego i jego czerwoną kartkę.

– Jestem na niego zły, wręcz wściekły. Nie lubię grać w dziesięciu z powodu naszych błędów. Mówiłem zespołowi w szatni “Chłopaki, bądźcie ostrożni. Mamy komfortową sytuację, opanujcie emocje”. Niestety Rodri tego nie zrobił. Mam nadzieję, że czegoś go to nauczy – powiedział na konferencji po meczu Pep Guardiola.

Rodri to niesamowity zawodnik, ale lepiej powinien kontrolować emocje. Sztuka polega właśnie na tym. Ja tego nie robię, ale nie gram – dodał.

Czytaj także: Newcastle dogadało umowę lidera. 100 milionów odstępnego

Komentarze