Kibice Manchesteru United
Kibice Manchesteru United fot. SPORT PICTURES

Pellegrini: Gdybyśmy mieli VAR to Manchester by przegrał

West Ham United poległ na wyjeździe z Manchesterem United w sobotnim meczu Premier League. Manuel Pellegrini, menedżer Młotów, powiedział, że jego zespół zasługiwał, aby wygrać ten mecz, a przyczyną porażki był m.in. brak systemu VAR.

Czytaj dalej…

– Ciężko to wytłumaczyć, jak to się stało, że nie wyjeżdżamy stąd nawet z jednym punktem – powiedział Pellegrini, cytowany przez klubową oficjalną stronę internetową.

– Oglądanie gry naszej drużyny tutaj było przyjemnością. To był bardzo dobry występ, ale nie mieliśmy szczęścia – przyznał.

– Karne dla United? Nie chcę narzekać na sędziego, ponieważ to wszystko były bardzo trudne decyzje. Nasz gol w pierwszej połowie był strzelony prawidłowo i to był błąd. Gdyby był VAR mielibyśmy bramkę, bo nie było spalonego – dodał

– Natomiast rywale drugą bramkę zdobyli, kiedy na spalonym był Rashford. My również jednak popełniliśmy błędy w tej sytuacji, więc nie będę narzekał, że przegraliśmy tylko przez sędziego. To był trudne decyzje, ale z VAR-em wygralibyśmy ten mecz – podsumował Pellegrini.

Przypomnijmy, że dwa gole w tym meczu zdobył Paul Pogba, który oba trafienia zaliczył po strzale z rzutu karnego.

Komentarze