Problemy Chelsea. Obrońca wypada z gry na przynajmniej dwa miesiące

Ben Chilwell doznał kontuzji w trakcie pucharowego spotkania Chelsea z Brighton. Najnowsze badania potwierdziły pesymistyczne wieści i angielski obrońca ma pauzować przynajmniej dwa miesiące - przekazuje "The Telegraph".

Ben Chilwell
Obserwuj nas w
IMAGO / Pro Sports Images Na zdjęciu: Ben Chilwell
  • Ben Chilwell w końcówce spotkania pucharowego Chelsea z Brighton doznał urazu
  • Anglik nabawił się kontuzji ścięgna uda
  • Zawodnik ma pauzować przynajmniej dwa miesiące

Długi rozbrat z piłką Bena Chilwella

Chelsea w zeszłym tygodniu mierzyła się w ramach Carabao Cup z Brighton & Hove Albion. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem “The Blues” (1:0), jednak Mauricio Pochettino po nim miał spore obawy do zmartwień. Otóż w końcówce meczu kontuzji nabawił się Ben Chilwell.

Diagnoza lekarzy potwierdziła pesymistyczne wieści. Portal “The Telegraph” podaje, że uraz ścięgna uda okazał się na tyle poważny, że defensor Chelsea wypada z gry na przynajmniej dwa miesiące. Warto przypomnieć, że Anglik w przeszłości miewał problemy z tego typu kontuzjami.

Nie mam chwili spokoju. Uwierzcie mi, jestem bardziej sfrustrowany od was. Wszystko, co teraz mogę zrobić to pomagać drużynie będąc obok, najbardziej jak tylko potrafię, dopóki nie będę mógł wrócić do dawania klubowi wszystkiego na boisku. Wzloty i upadki, takie jest życie. Skupiam się na tym, aby przywrócić ten klub na miejsce, na które zasługuje. Dziękuję wszystkim kibicom Chelsea za wsparcie – napisał na Instagramie Ben Chilwell.

Sprawdź także: Man Utd już myśli o wzmocnieniach. Na ich celowniku znalazł się obrońca Evertonu

Komentarze