Mkhitaryan ma być gotowy na bój z Huddersfield

Emirates Stadium
Emirates Stadium fot. Wojciech Witkowski

Bardzo możliwe, że w najbliższy weekend do dyspozycji szkoleniowca Arsenalu FC będzie trójka piłkarzy, która ostatnio była wyłączona z gry z powodu kontuzji. Mowa o Henrikhu Mkhitaryanie, Granicie Xhaka i Skohdranie Musafim.

Czytaj dalej…

Reprezentant Armenii stanie przed szansą rozegrania swojego pierwszego meczu ligowego od blisko dwóch miesięcy. Dodajmy, że The Gunners w najbliższą sobotę zmierzą się na wyjeździe z Huddersfield Town. Mkhitaryan ostatnio leczył kontuzje stopy, ale wrócił już do treningów z pierwszym zespołem.

Ormianin w miniony poniedziałek otrzymał okazję gry w spotkaniu rezerw Arsenalu przeciwko West Hamowi United, który został przerwany z powodu gęstej mgły przy wyniku 3:0 dla Kanonierów.

Dobrą nowiną dla fanów The Gunners powinien być też prawdopodobny powrót Mustafiego, który był wyłączony ze spotkania z Manchesterem City z powodu kontuzji ścięgna. Do dyspozycji Unaia Emery’ego powinien być również Xhaka, narzekający w ostatnim czasie na uraz pachwiny.

Pewne jest natomiast, że w szeregach Arsenalu w sobotnim boju zabraknie Sokratisa Papastathopoulosa, który ma wrócić do treningów pod koniec miesiąca.

Komentarze