Menedżer Man Utd o decyzji Varane’a. “To dobra wiadomość”

Erik ten Hag
fot. PressFocus Na zdjęciu: Erik ten Hag

Raphael Varane niespodziewanie podjął decyzję o zakończeniu gry w reprezentacji Francji. Zawodnik chce skupić się na występach w klubie. Decyzję obrońcy skomentował menedżer Man Utd.

  • Raphael Varane ogłosił zakończenie przygody z reprezentacją Francji
  • Na temat decyzji piłkarza kilka zdań wyraził menedżer Man Utd
  • Holender nie ukrywał zadowolenia po informacji na temat jednego ze swoich podopiecznych

Erik ten Hag mówił o zakończeniu kariery Varane’a w reprezentacji Francji

Raphael Varane w sierpniu minionego roku zdecydował się na transfer z Real Madryt do Man Utd. Klub z Old Trafford zapłacił za zawodnika 40 milionów euro. Piłkarz ostatnio podjął decyzję o zakończeniu gry w reprezentacji Francji, do czego odniósł się menedżer Czerwonych Diabłów.

Myślę, że to dobra wiadomość dla Manchesteru United. Rafael osiągnął wszystko zarówno na poziomie klubowym, jak i międzynarodowym, to jest niesamowite i budzi wielki szacunek. Cieszę się, że teraz całą swoją energię i doświadczenie włoży w nasz zespół – powiedział Erik ten Hag cytowany przez oficjalną stronę internetową angielskiego klubu.

Ma jeszcze wiele do zrobienia, ponieważ jest ambitny. Rafael to doświadczony piłkarz, oczywiście sam podjął taką decyzję. Mogę tylko wyrazić wielki szacunek dla jego kariery – uzupełnił holenderski trener.

Varane w tej kampanii wystąpił łącznie w 18 meczach, w tym 15 w Premier League. Francuz ma kontrakt z Man Utd ważny do końca czerwca 2025 roku.

Czytaj więcej: Deschamps komentuje decyzję Varane’a. “Szanuję jego decyzję”

Komentarze