Kieran Trippier
Kieran Trippier fot. Ramil Sitdikov / Sputnik/ Hepta / Sport Pictu

Media: Sarri i Trippier w Juve, Lampard w Chelsea

Coraz częściej słychać głosy, że szeregi Chelsea FC pożegna wkrótce Maurizio Sarri, decydując się na kontynuowanie swojej kariery w Juventusie FC. Doświadczonego włoskiego trenera w klubie z zachodniego Londynu miałby zastąpić Frank Lampard. The Express sugeruje, że Derby County będzie oczekiwać za Anglika czterech milionów funtów.

Czytaj dalej…

W powszechnej opinii wydatek związany z zatrudnieniem legendy The Blues nie byłby kłopotem dla Chelsea. Lampard jest bardzo szanowany przez przedstawicieli stołecznej ekipy, nie tylko kibiców, ale także w gronie samych władz Chelsea.

Tymczasem Sarri według doniesień angielskich mediów w ciągu najbliższych 48 godzin ma zostać oficjalnie nowym opiekunem mistrzów Włoch. Wraz z zatrudnieniem nowego trenera Juventus ma też ogłosić pierwszy transfer, którym ma być Kieran Trippier z Tottenhamu Hotspur.

Włoski szkoleniowiec ma parafować z Juve trzyletnią umowę, dzięki której zarobi rocznie 6,2 miliona funtów. Tymczasem na pozyskanie zawodnika Kogutów turyńczycy mają przeznaczyć 35 milionów funtów.


Komentarze