David Silva
David Silva fot. Stefan Constantin / SPORT PICTURES

Media: David Silva w poniedziałek podpisze umowę z Lazio

Włoskie media donoszą, że od poniedziałku nowym zawodnikiem SS Lazio zostanie David Silva. Hiszpan do ekipy z Wiecznego Miasta ma trafić na zasadzie wolnego transferu.

Czytaj dalej…

Tego lata wygasa kontrakt z Davida Silvy z klubem z Etihad Stadium, który już wiadomo, że nie zostanie przedłużony. Tymczasem włoskie media donoszą na swoich łamach, że były reprezentant Hiszpanii ma parafować trzyletnią umowę z Lazio.

Warto odnotować, że 34-latek miał też propozycję z jednego z klubów MLS, a konkretnie Interu Miami, ale ojciec zawodnika zdążył już potwierdzić, że David Silva jest zdecydowany na spróbowanie swoich sił w Serie A.

Informację o tym, że Hiszpan może związać się z Lazio, pojawiły się na łamach Corriere dello Sport, SportItalia, czy Sky Sport Italia. Ostatni element układanki związany był z wywalczeniem awansu rzymian do Ligi Mistrzów, dzięki czemu Lazio zapewniło sobie solidny zastrzyk gotówki.

David Silva w Man City był od 2010 roku. Kontrakt zawodnika z przedstawicielem Premier League wygasa wraz z końcem sezonu 2019/2020 w Lidze Mistrzów.

Komentarze