Pochetino zdecydowanie po meczu z Bournemouth. “Nie martwi mnie to”

Chelsea w niedzielę znów rozczarowała i zremisowała jedynie bezbramkowo z Bournemouth. Mauricio Pochettino w rozmowie z mediami podkreślił, że rozumie frustrację fanów. Skomentował również występ Mychajło Mudryka.

Mauricio Pochettino
Imago/Graham Hunt Na zdjęciu: Mauricio Pochettino
  • Chelsea w niedzielnym meczu 5. kolejki Premier League zremisowała z Bournemouth 0:0
  • Mauricio Pochettino podkreślił, że jego podopieczni zasłużyli na zwycięstwo
  • Argentyńczyk ocenił również mecz w wykonaniu Mychajło Mudryka

Chelsea dalej zagubiona w Premier League

Zdecydowanym faworytem wyjazdowego meczu z Bournemouth była Chelsea. Podopieczni Mauricio Pochettino nie byli jednak w stanie wykorzystać swoich szans. Spotkanie zakończyło się rozczarowującym dla kibiców The Blues remisem 0:0.

Pochettino w rozmowie z mediami przyznał, że wyczuwa rozgoryczenie fanów. Skomentował również występ Mychajło Mudryka, który dostał szansę gry w wyjściowym składzie. 

– Kibice są rozczarowani z powodu naszej sytuacji, ale nie martwi mnie to. Mówię tak, bo wiem w którą stronę musimy podążać. Zasłużyliśmy dzisiaj na zwycięstwo – stwierdził w rozmowie ze Sky Sports.

– Mudryk się rozwija. Wciąż musi się uczyć, potrzebuje czasu. Mudryk potrzebuje lepiej rozumieć naszą grę, lepiej nawiązywać porozumienie z kolegami. My natomiast potrzebujemy dać mu czas i odpowiednie narzędzia, by to osiągnął – dodał Pochetino.

Po pięciu kolejkach Chelsea zajmuje 14. miejsce w tabeli. The Blues uzbierali pięć punktów.

Czytaj również: Nie tego chcieli kibice Chelsea. Rozczarowujący start Pochettino

Komentarze