Kostas Manolas
Kostas Manolas fot. Razvan Pasarica / Sport Pictures

Manolas na celowniku Czerwonych Diabłów

Włoskie i angielskie media pisały, że do Manchesteru może podczas najbliższego lata trafić Kalidou Koulibaly. Ciro Venerato, dziennikarz stacji RAI, twierdzi jednak, że bliski przenosin do Premier League jest inny obrońca z Serie A , czyli Kostas Manolas.

Czytaj dalej…

Nie jest tajemnicą, że zespół z Manchesteru chce latem wzmocnić swój blok defensywny. Wiele mówiło się w tym kontekście o obrońcy Napoli. Kalidou Koulibaly ma być jednak zbyt drogi dla zespołu z Premier League, a bliżej transferu do Anglii jest rzekomo zawodnik AS Romy – Kostas Manolas.

– Kaliodu Koulibay w United za ponad 100 milionów? Być może nawet 150? To bzdura, Czerwone Diabły nie chcą tyle wydawać – stwierdził Ciro Venerato.

– Prawda jest taka, że włodarze Manchesteru United rozmawiają z Raiolą w sprawie Manolasa. Tam jest klauzula w wysokości 36 milionów euro – dodał włoski dziennikarz.

– Jasne, że wielkie europejskie kluby obserwują defensora Napoli, ale żaden nie chce wydawać tak wielkich pieniędzy. Koulibaly to będzie bardzo duża inwestycja, być może nawet rzędu 130-150 milionów euro. To idol kibiców w Neapolu – podsumował.

Komentarze