Manchester United zainteresowany Coutinho

Philippe Coutinho
Obserwuj nas w
fot. Anadolu Agency / Hepta / Sport Pictures Na zdjęciu: Philippe Coutinho

To może być jeden z największych hitów transferowych najbliższych miesięcy. Jak donosi bowiem portal Caught Offside, Manchester United jest zainteresowany usługami Coutinho, a Czerwone Diabły miały już nawet wykonać pierwsze kroki w celu finalizacji transferu.

Czytaj dalej…

Media już od pewnego czasu informują, że zainteresowane tym zawodnikiem są takie kluby jak: Manchester City, Chelsea FC czy Paris Saint-Germain. Zdaniem portalu Caught Offside największym faworytem w wyścigu o jego podpis staje się teraz inny klub, czyli Manchester United.

Pozostaje niejasne, czy Barca rozważałby tak szybkie rozstanie się z utalentowanym pomocnikiem, ale portal Caught Offside twierdzi, że Manchester United może przekonać Dumę Katalonii kwotą nawet ponad 110 milionów funtów.

Portal zauważa także, że dodatkowym czynnikiem utrudniającym ten transfer może być fakt, iż Coutinho przez kilka lat reprezentował barwy Liverpoolu, jednego z największych rywali Manchesteru United.

Przypomnijmy, że Brazylijczyk wystąpił w tym sezonie w 23 spotkaniach, zdobywając pięć goli i notując cztery asysty. Łącznie na boisku spędził ponad 1460 minut, a do Barcelony przeniósł się rok temu za kwotę 130 milionów euro.

Komentarze