Kto zastąpi Solskjaera? Angielscy bukmacherzy mają swoich faworytów

Zinedine Zidane
PressFocus Na zdjęciu: Zinedine Zidane

Zinedine Zidane i Brendan Rodgers są faworytami angielskich bukmacherów do objęcia posady menedżera Manchesteru United. Ta powinna zwolnić się w niedzielę. Los Ole Gunnara Solskjaera jest bowiem przesądzony.

  • Manchester United ma w niedzielę poinformował o rozstaniu z menedżerem Ole Gunnarem Solskjaerem
  • Faworytami angielskich bukmacherów do zastąpienia Norwega są Zinedine Zidane i Brendan Rodgers
  • Do wyboru nowego menedżera drużynę tymczasowo ma prowadzić Darren Fletcher

Zidane i Rodgers faworytami do zastąpienia Solskjaera

W sobotę Manchester United doznał kolejnej bolesnej porażki, tym razem ulegając na wyjeździe 1:4. Wcześniej Czerwone Diabły wysoko przegrywały między innymi z Manchesterem City i Liverpoolem. Fatalna postawa drużyny zmusiła władze klubu do podjęcia radykalnych krok. Fabrizio Romano poinformował, że zapadła decyzja o zwolnieniu Ole Gunnara Solskjaera, a oficjalnym komunikat w tej sprawie powinien pojawić się w niedzielę.

W niedzielę raczej nie poznamy nazwiska nowego menedżera. Klub ma ogłosić jedynie fakt, że drużynę tymczasowo w najbliższych dniach poprowadzić Darren Fletcher, któremu pomagać mu Michael Carrick. Nie ma jednak wątpliwości, że będzie to gorący tydzień w ekipie z Old Trafford.

Kto może zostać nowym menedżerem Manchesteru United. Według angielskich bukmacherów kandydatów jest kilku, ale dwie opcje są według nich najbardziej prawdopodobne. Faworytami według nich są Zinedine Zidane i Brendan Rodgers.

Innymi wariantami, które biorą pod uwagę bukmacherzy jest przejęcia prowadzenia drużyny na stałe przez Darrena Fletchera czy zatrudnienie Erika ten Haga. Mniej prawdopodobnymi rozwiązaniami według nich są Mauricio Pochettino i Laurent Blanc.

Kursy (brytyjskie) na nowego menedżera u angielskich bukmacherów:
Zinedine Zidane – 10/11
Brendan Rodgers – 8/5
Darren Fletcher – 15/2
Erik ten Hag – 10
Mauricio Pochettino – 18
Laurent Blanc – 20

Zobacz także: Manchester United podjął decyzję w sprawie Solskjaera

Komentarze

Na temat “Kto zastąpi Solskjaera? Angielscy bukmacherzy mają swoich faworytów